LNT1J334MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1J334MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1J334MSEB.pdf2.LNT1J334MSEB.pdf3.LNT1J334MSEB.pdf
Waehere Stock 372 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 372 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1J334MSEB
Tau Wae LNT1J334MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 372 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1J334MSEB.pdf2.LNT1J334MSEB.pdf3.LNT1J334MSEB.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.937" Dia (100.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 26.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 39.15A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.634" (41.50mm) Teitei - Tae (Max) 10.000" (254.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1J334MSE
LNT1J334MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330000UF 20% 63V SCREW