LNT1H333MSE
NichiconNichicon
LNT1H333MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1H333MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1H333MSE.pdf2.LNT1H333MSE.pdf3.LNT1H333MSE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1H333MSE
Tau Wae LNT1H333MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3264 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1H333MSE.pdf2.LNT1H333MSE.pdf3.LNT1H333MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.2A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8949
LNT1H333MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1H224MSEB
LNT1H224MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220000UF 20% 50V SCREW
I roto i te taonga: 715 pcs
Tikiake: LNT1H224MSEB.pdf
RFQ
LNT1H333MSEB
LNT1H333MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW