LNT1H473MSE
NichiconNichicon
LNT1H473MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1H473MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47000UF 20% 50V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1H473MSE.pdf2.LNT1H473MSE.pdf3.LNT1H473MSE.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1H473MSE
Tau Wae LNT1H473MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47000UF 20% 50V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2607 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1H473MSE.pdf2.LNT1H473MSE.pdf3.LNT1H473MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 9.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.385A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8950
LNT1H473MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1H474MSEN
LNT1H474MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470000UF 20% 50V SCREW
I roto i te taonga: 360 pcs
Tikiake: LNT1H474MSEN.pdf
RFQ
LNT1H333MSEB
LNT1H333MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW
I roto i te taonga: 3092 pcs
Tikiake: LNT1H333MSEB.pdf
RFQ
LNT1H473MSEN
LNT1H473MSEN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47000UF 20% 50V SCREW