LNT1H474MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1H474MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470000UF 20% 50V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1H474MSEB.pdf2.LNT1H474MSEB.pdf3.LNT1H474MSEB.pdf
Waehere Stock 391 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 391 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1H474MSEB
Tau Wae LNT1H474MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470000UF 20% 50V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 391 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1H474MSEB.pdf2.LNT1H474MSEB.pdf3.LNT1H474MSEB.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.937" Dia (100.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 26.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 39.15A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.634" (41.50mm) Teitei - Tae (Max) 10.000" (254.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470000µF Nga tono General Purpose