LNT1H224MSE
NichiconNichicon
LNT1H224MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1H224MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220000UF 20% 50V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1H224MSE.pdf2.LNT1H224MSE.pdf3.LNT1H224MSE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 752 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 752 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1H224MSE
Tau Wae LNT1H224MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220000UF 20% 50V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 752 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1H224MSE.pdf2.LNT1H224MSE.pdf3.LNT1H224MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 22A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.3A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8954
LNT1H224MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1H333MSEB
LNT1H333MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW
I roto i te taonga: 3092 pcs
Tikiake: LNT1H333MSEB.pdf
RFQ
LNT1H224MSEN
LNT1H224MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220000UF 20% 50V SCREW