LNT1H223MSE
NichiconNichicon
LNT1H223MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1H223MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22000UF 20% 50V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1H223MSE.pdf2.LNT1H223MSE.pdf3.LNT1H223MSE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1H223MSE
Tau Wae LNT1H223MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22000UF 20% 50V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5481 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1H223MSE.pdf2.LNT1H223MSE.pdf3.LNT1H223MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 6.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.245A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8948
LNT1H223MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1H154MSE
LNT1H154MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150000UF 20% 50V SCREW
I roto i te taonga: 985 pcs
Tikiake: LNT1H154MSE.pdf
RFQ
LNT1H223MSEB
LNT1H223MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22000UF 20% 50V SCREW
I roto i te taonga: 4270 pcs
Tikiake: LNT1H223MSEB.pdf
RFQ
LNT1H153MSEN
LNT1H153MSEN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 50V SCREW
I roto i te taonga: 5481 pcs
Tikiake: LNT1H153MSEN.pdf
LNT1H153MSE
LNT1H153MSE
Tikiake: LNT1H153MSE.pdf
LNT1H223MSEN
LNT1H223MSEN