LNR2E153MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR2E153MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
Ngā Rauemi: LNR2E153MSEB.pdf
Waehere Stock 981 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 981 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR2E153MSEB
Tau Wae LNR2E153MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 981 pcs Pepa Raraunga LNR2E153MSEB.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 16.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.68A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Teitei - Tae (Max) 5.630" (143.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 15000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR2E222MSEN
LNR2E222MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
I roto i te taonga: 3680 pcs
Tikiake: LNR2E222MSEN.pdf
RFQ
LNR2E152MSE
LNR2E152MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 250V SCREW
I roto i te taonga: 6850 pcs
Tikiake: LNR2E152MSE.pdf
RFQ
LNR2E153MSE
LNR2E153MSE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW