LNR2E153MSE
NichiconNichicon
LNR2E153MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR2E153MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
Ngā Rauemi: LNR2E153MSE.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR2E153MSE
Tau Wae LNR2E153MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1394 pcs Pepa Raraunga LNR2E153MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 16.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.68A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-7725
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 15000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR2E152MSE
LNR2E152MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 250V SCREW
I roto i te taonga: 6850 pcs
Tikiake: LNR2E152MSE.pdf
RFQ
LNR2E103MSEB
LNR2E103MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 250V SCREW
I roto i te taonga: 1294 pcs
Tikiake: LNR2E103MSEB.pdf
RFQ
LNR2E153MSEB
LNR2E153MSEB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW