LNR2E152MSE
NichiconNichicon
LNR2E152MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR2E152MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 250V SCREW
Ngā Rauemi: LNR2E152MSE.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR2E152MSE
Tau Wae LNR2E152MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 250V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6850 pcs Pepa Raraunga LNR2E152MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.6A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-7750
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.500" (12.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1500µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR2D683MSEN
LNR2D683MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68000UF 20% 200V SCREW
I roto i te taonga: 333 pcs
Tikiake: LNR2D683MSEN.pdf
RFQ
LNR2E153MSEN
LNR2E153MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
I roto i te taonga: 1079 pcs
Tikiake: LNR2E153MSEN.pdf
RFQ
LNR2E152MSEN
LNR2E152MSEN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 250V SCREW