LNR2E223MSE
NichiconNichicon
LNR2E223MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR2E223MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW
Ngā Rauemi: LNR2E223MSE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 778 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 778 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR2E223MSE
Tau Wae LNR2E223MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 778 pcs Pepa Raraunga LNR2E223MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 17.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 21.48A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-7722
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 22000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR2E222MSE
LNR2E222MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
I roto i te taonga: 6095 pcs
Tikiake: LNR2E222MSE.pdf
RFQ
LNR2E222MSEN
LNR2E222MSEN
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 3680 pcs
Tikiake: LNR2E222MSEN.pdf
RFQ
LNR2E223MSEN
LNR2E223MSEN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW