PSMN8R0-80YLX
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSMN8R0-80YLX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 80V 100A LFPAK56
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN8R0-80YLX
Tau Wae PSMN8R0-80YLX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 80V 100A LFPAK56 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108807 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa TrenchMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 238W (Ta) Paa / Case SC-100, SOT-669
Ētahi Ingoa 934069898115 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 8167pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 104nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 80V