PSMN8R5-100ESFQ
Hua Hua
Tau Wae: PSMN8R5-100ESFQ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CHANNEL 100V 97A I2PAK
Ngā Rauemi: PSMN8R5-100ESFQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN8R5-100ESFQ
Tau Wae PSMN8R5-100ESFQ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CHANNEL 100V 97A I2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68048 pcs Pepa Raraunga PSMN8R5-100ESFQ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato I2PAK
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 8.8 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 183W (Ta) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3, Short Tab Ētahi Ingoa 934070403127
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3181pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 44.5nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 7V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 97A (Ta) 183W (Ta) Through Hole I2PAK
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 97A (Ta)