PSMN8R5-100ESQ
Hua Hua
Tau Wae: PSMN8R5-100ESQ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 100A I2PAK
Ngā Rauemi: PSMN8R5-100ESQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN8R5-100ESQ
Tau Wae PSMN8R5-100ESQ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 100A I2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61339 pcs Pepa Raraunga PSMN8R5-100ESQ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato I2PAK
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 8.5 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 263W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Ētahi Ingoa 1727-1054
568-10161-5-ND
PSMN8R5100ESQ
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5512pF @ 50V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 111nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 100A (Tj) 263W (Tc) Through Hole I2PAK I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 100A (Tj)