PSMN7R8-120PSQ
Hua Hua
Tau Wae: PSMN7R8-120PSQ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 120V 70A TO-220AB
Ngā Rauemi: PSMN7R8-120PSQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN7R8-120PSQ
Tau Wae PSMN7R8-120PSQ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 120V 70A TO-220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66243 pcs Pepa Raraunga PSMN7R8-120PSQ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato I2PAK
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 7.9 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 349W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Ētahi Ingoa 1727-1816
568-11431-5-ND
PSMN7R8-120PSQ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 9473pF @ 60V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 167nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 120V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 120V 70A (Tc) 349W (Tc) Through Hole I2PAK I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 70A (Tc)