PSMN7R8-100PSEQ
Hua Hua
Tau Wae: PSMN7R8-100PSEQ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V SIL3
Ngā Rauemi: PSMN7R8-100PSEQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN7R8-100PSEQ
Tau Wae PSMN7R8-100PSEQ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V SIL3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96686 pcs Pepa Raraunga PSMN7R8-100PSEQ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 7.8 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 294W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa 1727-2472
568-12857-ND
PSMN7R8-100PSEQ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 7110pF @ 50V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 128nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 100A (Tj) 294W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 100A (Tj)