PSMN7R5-30YLDX
Hua Hua
Tau Wae: PSMN7R5-30YLDX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 51A LFPAK
Ngā Rauemi: PSMN7R5-30YLDX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN7R5-30YLDX
Tau Wae PSMN7R5-30YLDX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 51A LFPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 217189 pcs Pepa Raraunga PSMN7R5-30YLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 7.5 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 34W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Ētahi Ingoa 1727-1795-2
568-11378-2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 655pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 11.3nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V