PMEG45T15EPDZ
NexperiaNexperia
PMEG45T15EPDZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG45T15EPDZ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 45V 15A CFP15
Ngā Rauemi: PMEG45T15EPDZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG45T15EPDZ
Tau Wae PMEG45T15EPDZ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 45V 15A CFP15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147412 pcs Pepa Raraunga PMEG45T15EPDZ.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 580mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato CFP15 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 20ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-277, 3-PowerDFN
Ētahi Ingoa 934069546139 Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 45V 15A Surface Mount CFP15
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 45V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 15A
Capacitance @ Vr, F 2200pF @ 1V, 1MHz