PMEG45A10EPDAZ
NexperiaNexperia
PMEG45A10EPDAZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG45A10EPDAZ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 45V 10A CFP15
Ngā Rauemi: PMEG45A10EPDAZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG45A10EPDAZ
Tau Wae PMEG45A10EPDAZ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 45V 10A CFP15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 235826 pcs Pepa Raraunga PMEG45A10EPDAZ.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 540mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato CFP15 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 21ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-277, 3-PowerDFN
Ētahi Ingoa 1727-1832-1
568-11468-1-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 45V 10A Surface Mount CFP15
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 45V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 10A
Capacitance @ Vr, F 715pF @ 1V, 1MHz Tau Wae Tuakiri PMEG45A10