PMEG40T50EPX
NexperiaNexperia
PMEG40T50EPX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG40T50EPX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 5A CFP5
Ngā Rauemi: PMEG40T50EPX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG40T50EPX
Tau Wae PMEG40T50EPX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 5A CFP5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 285192 pcs Pepa Raraunga PMEG40T50EPX.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 470mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato CFP5 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 24ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SOD-128
Ētahi Ingoa 1727-7483-1 Te Mahinga Mahi - Ngaru 175°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 5A Surface Mount CFP5
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 41µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A
Capacitance @ Vr, F 820pF @ 1V, 1MHz