PMEG40T30EPX
NexperiaNexperia
PMEG40T30EPX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG40T30EPX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 3A CFP5
Ngā Rauemi: PMEG40T30EPX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG40T30EPX
Tau Wae PMEG40T30EPX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 3A CFP5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 477457 pcs Pepa Raraunga PMEG40T30EPX.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 450mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato CFP5 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 21ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-128
Ētahi Ingoa 1727-7482-2
PMEG40T30EPX-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 175°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 3A Surface Mount CFP5
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 28µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A
Capacitance @ Vr, F 560pF @ 1V, 1MHz