MCF5474ZP266
Hua Hua
Tau Wae: MCF5474ZP266
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5474ZP266
Tau Wae MCF5474ZP266 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 2219 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.43 V ~ 1.58 V Pūrere Pūrere Whakarato 388-PBGA (27x27)
Tere 266MHz Raupapa MCF547x
Packaging Tray Paa / Case 388-BBGA
Ētahi Ingoa 935322692557 Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 99
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V4E MCF547x Microcontroller IC 32-Bit 266MHz ROMless 388-PBGA (27x27)