MCF5475VR200
Hua Hua
Tau Wae: MCF5475VR200
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5475VR200
Tau Wae MCF5475VR200 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 2208 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.43 V ~ 1.58 V Pūrere Pūrere Whakarato 388-PBGA (27x27)
Tere 200MHz Raupapa MCF547x
Packaging Tray Paa / Case 388-BBGA
Ētahi Ingoa 935321094557 Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 99
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V4E MCF547x Microcontroller IC 32-Bit 200MHz ROMless 388-PBGA (27x27)