MCF5480CVR166
Hua Hua
Tau Wae: MCF5480CVR166
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5480CVR166
Tau Wae MCF5480CVR166 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 2018 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.43 V ~ 1.58 V Pūrere Pūrere Whakarato 388-PBGA (27x27)
Tere 166MHz Raupapa MCF548x
Packaging Tray Paa / Case 388-BBGA
Ētahi Ingoa 935313616557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 99
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V4E MCF548x Microcontroller IC 32-Bit 166MHz ROMless 388-PBGA (27x27)