MCF5472ZP200
Hua Hua
Tau Wae: MCF5472ZP200
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 388PBGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5472ZP200
Tau Wae MCF5472ZP200 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4087 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.43 V ~ 1.58 V Pūrere Pūrere Whakarato 388-PBGA (27x27)
Tere 200MHz Raupapa MCF547x
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 388-BBGA
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 99 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V4E MCF547x Microcontroller IC 32-Bit 200MHz ROMless 388-PBGA (27x27) Raraunga Raraunga -