MCF5253CVM140
Hua Hua
Tau Wae: MCF5253CVM140
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 225MAPBGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5253CVM140
Tau Wae MCF5253CVM140 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5916 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Pūrere Pūrere Whakarato 225-MAPBGA (13x13)
Tere 140MHz Raupapa MCF525x
Rahi RAM 128K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, WDT
Packaging Tray Paa / Case 225-LFBGA
Ētahi Ingoa 935325229557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF525x Microcontroller IC 32-Bit 140MHz ROMless 225-MAPBGA (13x13) Raraunga Raraunga A/D 6x12b