MCF5253VM140J
Hua Hua
Tau Wae: MCF5253VM140J
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 225MAPBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5253VM140J
Tau Wae MCF5253VM140J Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4408 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Pūrere Pūrere Whakarato 225-MAPBGA (13x13)
Tere 140MHz Raupapa MCF525x
Rahi RAM 128K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, WDT
Packaging Tray Paa / Case 225-LFBGA
Oscillator Momo External Tae Mahi -20°C ~ 70°C (TA)
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF525x Microcontroller IC 32-Bit 140MHz ROMless 225-MAPBGA (13x13)