MCF5249LPV120
Hua Hua
Tau Wae: MCF5249LPV120
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5249LPV120
Tau Wae MCF5249LPV120 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5240 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 120MHz Raupapa MCF524x
Rahi RAM 96K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, I²S, POR, Serial Audio, WDT
Packaging Tray Paa / Case 144-LQFP
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 34 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF524x Microcontroller IC 32-Bit 120MHz ROMless 144-LQFP (20x20) Raraunga Raraunga A/D 4x12b