MCF5249CVM140
Hua Hua
Tau Wae: MCF5249CVM140
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 160MAPBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5249CVM140
Tau Wae MCF5249CVM140 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4037 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 160-MAPBGA (15x15)
Tere 140MHz Raupapa MCF524x
Rahi RAM 96K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, I²S, POR, Serial Audio, WDT
Packaging Tray Paa / Case 160-BGA
Ētahi Ingoa 935316126557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 47
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF524x Microcontroller IC 32-Bit 140MHz ROMless 160-MAPBGA (15x15)