MCF5249VM140
Hua Hua
Tau Wae: MCF5249VM140
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 160MAPBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5249VM140
Tau Wae MCF5249VM140 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5755 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) ROMless Tuhinga o mua - Breakdown 160-MAPBGA (15x15)
Raupapa MCF524x RoHS Tūnga Tray
Te Whakaora Whakaora (trr) 140MHz E hiahia ana DMA, I²S, POR, Serial Audio, WDT
Momo Momo Ratonga - Rahi Motu Ratonga I²C, IDE, Memory Card, SPI, UART/USART
Ko te poari 160-BGA Oscillator Momo A/D 4x12b
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Pūnaha Mahi Coldfire V2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Waehanga Kaihanga MCF5249VM140
Whakaahua nui Coldfire V2 MCF524x Microcontroller IC 32-Bit 140MHz ROMless 160-MAPBGA (15x15) Whakaahuatanga IC MCU 32BIT ROMLESS 160MAPBGA
Raraunga Raraunga SRAM - Raraunga Raraunga 3 V ~ 3.6 V