MCF5232CVM100J
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCF5232CVM100J
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5232CVM100J
Tau Wae MCF5232CVM100J Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5048 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 196-MAPBGA (15x15)
Tere 100MHz Raupapa MCF523x
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, WDT
Packaging Tray Paa / Case 196-LBGA
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 97 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF523x Microcontroller IC 32-Bit 100MHz ROMless 196-MAPBGA (15x15) Raraunga Raraunga -