MCF5232CAB80
Hua Hua
Tau Wae: MCF5232CAB80
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5232CAB80
Tau Wae MCF5232CAB80 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5241 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 160-QFP (28x28)
Tere 80MHz Raupapa MCF523x
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, WDT
Packaging Tray Paa / Case 160-BQFP
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 61 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF523x Microcontroller IC 32-Bit 80MHz ROMless 160-QFP (28x28) Raraunga Raraunga -