MCF5232CVM100
Hua Hua
Tau Wae: MCF5232CVM100
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5232CVM100
Tau Wae MCF5232CVM100 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4442 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 196-MAPBGA (15x15)
Tere 100MHz Raupapa MCF523x
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, WDT
Packaging Tray Paa / Case 196-LBGA
Ētahi Ingoa 935322642557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 97
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF523x Microcontroller IC 32-Bit 100MHz ROMless 196-MAPBGA (15x15)