MCF5233CVM150
Hua Hua
Tau Wae: MCF5233CVM150
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5233CVM150
Tau Wae MCF5233CVM150 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 3039 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) ROMless Tuhinga o mua - Breakdown 256-MAPBGA
Raupapa MCF523x RoHS Tūnga Tray
Te Whakaora Whakaora (trr) 150MHz E hiahia ana DMA, WDT
Momo Momo Ratonga - Rahi Motu Ratonga CAN, EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART
Ko te poari 256-LBGA Ētahi Ingoa 935324023557
Oscillator Momo - Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi Coldfire V2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Waehanga Kaihanga MCF5233CVM150 Whakaahua nui Coldfire V2 MCF523x Microcontroller IC 32-Bit 150MHz ROMless 256-MAPBGA
Whakaahuatanga IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA Raraunga Raraunga SRAM -
Raraunga Raraunga 1.4 V ~ 1.6 V Nui Rahi 64K x 8