MCF52252AF80
Hua Hua
Tau Wae: MCF52252AF80
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF52252AF80
Tau Wae MCF52252AF80 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 12005 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 100-LQFP (14x14)
Tere 80MHz Raupapa MCF5225x
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 256KB (256K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 100-LQFP
Ētahi Ingoa 935309314557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 56
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF5225x Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)