MCF52236AF50
Hua Hua
Tau Wae: MCF52236AF50
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 256KB FLASH 80LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF52236AF50
Tau Wae MCF52236AF50 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 8336 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 80-LQFP (14x14)
Tere 50MHz Raupapa MCF5223x
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 256KB (256K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 80-LQFP
Ētahi Ingoa 935323992557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 56
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF5223x Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 80-LQFP (14x14) Raraunga Raraunga A/D 8x12b