MCF52254AF80
Hua Hua
Tau Wae: MCF52254AF80
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF52254AF80
Tau Wae MCF52254AF80 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 8931 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 100-LQFP (14x14)
Tere 80MHz Raupapa MCF5225x
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 512KB (512K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 100-LQFP
Ētahi Ingoa 935309316557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 56
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF5225x Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Raraunga Raraunga A/D 8x12b