MCF52234CVM60
Hua Hua
Tau Wae: MCF52234CVM60
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 256KB FLASH 121BGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
945 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF52234CVM60
Tau Wae MCF52234CVM60 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 6677 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 121-MAPBGA (12x12)
Tere 60MHz Raupapa MCF5223x
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 256KB (256K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 121-LBGA
Ētahi Ingoa 935313518557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 80
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF5223x Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 256KB (256K x 8) FLASH 121-MAPBGA (12x12)