MC68LC302AF25CT
Hua Hua
Tau Wae: MC68LC302AF25CT
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M683XX 25MHZ 100LQFP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68LC302AF25CT
Tau Wae MC68LC302AF25CT Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M683XX 25MHZ 100LQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2573 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 100-LQFP (14x14) Tere 25MHz
Packaging Tray Paa / Case 100-LQFP
Ētahi Ingoa 935313472557 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Whakaahuatanga Taipitopito M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 25MHz 100-LQFP (14x14) Te tukatuka Core M68000