MC68LC302AF20CT
Hua Hua
Tau Wae: MC68LC302AF20CT
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M683XX 20MHZ 100LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68LC302AF20CT
Tau Wae MC68LC302AF20CT Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M683XX 20MHZ 100LQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3040 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 100-LQFP (14x14) Tere 20MHz
Packaging Tray Paa / Case 100-LQFP
Ētahi Ingoa 935309377557 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Whakaahuatanga Taipitopito M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 20MHz 100-LQFP (14x14) Te tukatuka Core M68000