MC68LC302AF16CT
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC68LC302AF16CT
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M683XX 16MHZ 100LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68LC302AF16CT
Tau Wae MC68LC302AF16CT Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M683XX 16MHZ 100LQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3304 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 100-LQFP (14x14) Tere 16MHz
Raupapa M683xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 100-LQFP
Ētahi Ingoa 935325167557 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 8/16-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi - Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 16MHz 100-LQFP (14x14) Te tukatuka Core M68000