MC68LC302CPU16CT
Hua Hua
Tau Wae: MC68LC302CPU16CT
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M683XX 16MHZ 100LQFP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68LC302CPU16CT
Tau Wae MC68LC302CPU16CT Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M683XX 16MHZ 100LQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4941 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 100-LQFP (14x14) Tere 16MHz
Raupapa M683xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 100-LQFP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 8/16-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 16MHz 100-LQFP (14x14)