MAC7121MAG40
Hua Hua
Tau Wae: MAC7121MAG40
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 544KB FLASH 112LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAC7121MAG40
Tau Wae MAC7121MAG40 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 3426 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 112-LQFP (20x20)
Tere 40MHz Raupapa MAC7xxx
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 544KB (544K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR
Packaging Tray Paa / Case 112-LQFP
Ētahi Ingoa 935313416557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 85
Rae EEPROM 32K x 8 Whakaahuatanga Taipitopito ARM7® MAC7xxx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 544KB (544K x 8) FLASH 112-LQFP (20x20)