MAC7101MAG40
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAC7101MAG40
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 544KB FLASH 144LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAC7101MAG40
Tau Wae MAC7101MAG40 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4058 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 40MHz Raupapa MAC7xxx
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 544KB (544K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR
Packaging Tray Paa / Case 144-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 112 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 32K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito ARM7® MAC7xxx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 544KB (544K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Raraunga Raraunga A/D 32x8/10b