MAC7111MAG40
Hua Hua
Tau Wae: MAC7111MAG40
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 544KB FLASH 144LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAC7111MAG40
Tau Wae MAC7111MAG40 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 3087 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 40MHz Raupapa MAC7xxx
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 544KB (544K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR
Packaging Tray Paa / Case 144-LQFP
Ētahi Ingoa 935312611557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 112
Rae EEPROM 32K x 8 Whakaahuatanga Taipitopito ARM7® MAC7xxx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 544KB (544K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)
Raraunga Raraunga A/D 16x8/10b Nui Rahi 32-Bit
Te tukatuka Core ARM7® Hononga CANbus, EBI/EMI, I²C, SCI, SPI
Tau Wae Tuakiri MAC7111
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAC6C
MAC6C
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
I roto i te taonga: 50139 pcs
Tikiake: MAC6C.pdf
RFQ
MAC6B
MAC6B
Kaihanga: APEM Inc.
I roto i te taonga: 57745 pcs
Tikiake: MAC6B.pdf
RFQ
MAC7111MAG50
MAC7111MAG50
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: 32-BIT MCU ARM7TDMI-S 512KB FL
Tikiake:
MAC8MG
MAC8MG
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC 600V 8A TO220AB