MAC7111MAG50
Hua Hua
Tau Wae: MAC7111MAG50
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua 32-BIT MCU ARM7TDMI-S 512KB FL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAC7111MAG50
Tau Wae MAC7111MAG50 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga 32-BIT MCU ARM7TDMI-S 512KB FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3030 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 50MHz Raupapa MAC7xxx
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 544KB (544K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR
Packaging Tray Paa / Case 144-LQFP
Ētahi Ingoa 935320949557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 112
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rae EEPROM 32K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito ARM7® MAC7xxx Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 544KB (544K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Raraunga Raraunga A/D 16x8/10b
Nui Rahi 32-Bit Te tukatuka Core ARM7®
Hononga CANbus, EBI/EMI, I²C, SCI, SPI
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAC8DG
MAC8DG
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC 400V 8A TO220AB