TP01156W-4KB
NKK SwitchesNKK Switches
TP01156W-4KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TP01156W-4KB
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua TOUCH SCREEN RESISTIVE 15.6"
Ngā Rauemi: TP01156W-4KB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 862 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 862 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TP01156W-4KB
Tau Wae TP01156W-4KB Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga TOUCH SCREEN RESISTIVE 15.6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 862 pcs Pepa Raraunga TP01156W-4KB.pdf
Whānui 0.08" (2.10mm) Momo Resistive
Raupapa TP01 Ētahi Ingoa 360-3615
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te roa 13.68" (347.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga 4-Wire Teitei 7.75" (196.80mm)
Rahi Mata Mataara 15.6" (396.24mm) Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Touch Screen Overlay 15.6" (396.24mm) 4-Wire