TP01121A-4KB
NKK SwitchesNKK Switches
TP01121A-4KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TP01121A-4KB
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Ngā Rauemi: TP01121A-4KB.pdf
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TP01121A-4KB
Tau Wae TP01121A-4KB Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1007 pcs Pepa Raraunga TP01121A-4KB.pdf
Whānui 0.08" (2.10mm) Momo Resistive
Raupapa TP01 Ētahi Ingoa 360-3612
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te roa 9.83" (249.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga 4-Wire Teitei 7.41" (188.10mm)
Rahi Mata Mataara 12.1" (307.34mm) Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Touch Screen Overlay 12.1" (307.34mm) 4-Wire