TP01104A-4KB
NKK SwitchesNKK Switches
TP01104A-4KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TP01104A-4KB
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Ngā Rauemi: TP01104A-4KB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TP01104A-4KB
Tau Wae TP01104A-4KB Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1270 pcs Pepa Raraunga TP01104A-4KB.pdf
Whānui 0.08" (2.10mm) Momo Resistive
Raupapa TP01 Ētahi Ingoa 360-3610
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Te roa 8.47" (215.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga 4-Wire Teitei 6.39" (162.40mm)
Rahi Mata Mataara 10.4" (264mm) Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Touch Screen Overlay 10.4" (264mm) 4-Wire