TP01106W-4KB
NKK SwitchesNKK Switches
TP01106W-4KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TP01106W-4KB
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.6"
Ngā Rauemi: TP01106W-4KB.pdf
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TP01106W-4KB
Tau Wae TP01106W-4KB Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1114 pcs Pepa Raraunga TP01106W-4KB.pdf
Whānui 0.08" (2.10mm) Momo Resistive
Raupapa TP01 Ētahi Ingoa 360-3611
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te roa 9.19" (233.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga 4-Wire Teitei 5.56" (141.30mm)
Rahi Mata Mataara 10.6" (269.24mm) Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Touch Screen Overlay 10.6" (269.24mm) 4-Wire