MS20BSW40
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS20BSW40
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE SP3T 6A 125V
Ngā Rauemi: MS20BSW40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS20BSW40
Tau Wae MS20BSW40 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE SP3T 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10804 pcs Pepa Raraunga MS20BSW40.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahere 3.50mm Whakawhiti Mahinga On-On-On
Raupapa MS Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Te Kaha Mahi -
Momo Tae Through Hole, Right Angle, Vertical Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakatauranga onamata 6A (AC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Whakautu Whakamutunga Silver
Takahanga SP3T Momo Kaihoko Standard
Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Te roa o te Kaihoko 5.10mm
Ngā Hua e hāngai ana
MS20BNG03
MS20BNG03
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE SP3T 0.4VA 28V
I roto i te taonga: 13358 pcs
Tikiake: MS20BNG03.pdf
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: CABLE FLOAT SPST-NC 20A PVC